Zaproszenie na warsztaty w Bełchatowie

Z A P R O S Z E N I E

Grupa AA „Busola” z Bełchatowa ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych na

warsztaty „Wielkiej Księgi” z udziałem Boba D. z Las Vegas,

które odbędą się w dniu 20 czerwca 2015 roku w Bełchatowie, na terenie Hali Widowiskowo – Sportowej, przy ulicy 1 Maja 61.

Niesienie posłania i praca z innymi alkoholikami to sugestie zawarte w programie AA. Dzieląc się swoim doświadczeniem, siłą i nadzieją, Bill i Bob zapoczątkowali ruch Anonimowych Alkoholików w Stanach Zjednoczonych. Z tej kolebki AA wywodzą się weterani, między innymi Bob D.,Mary M.i Clancy I., którzy gotowi są przyjechać do nas w ramach Tradycji V i Kroku XII . Mamy możliwość gościć ich po raz pierwszy w Polsce i korzystać z ich doświadczeń. Róbmy to, póki jeszcze ich mamy.

Miejscem spotkania będzie Bełchatów, miasto gdzie pierwsza grupa AA powstała blisko 30 lat temu. Otwieramy nowy rozdział w historii polskiego AA, rozdział spotkań z weteranami zza oceanu. Mamy nadzieję, że mityngi spikerskie czy warsztaty z ich udziałem będą się odbywać regularnie.

Podobne wydarzenia mają miejsce w różnych krajach Europy Zachodniej, zwykle organizują je intergrupy lub grupy AA, w roku 2014 weteranów gościły między innymi Bristol i Malaga.

Zapraszamy na pierwsze warsztaty z Bobem D. z Las Vegas. Bob przestał pić w roku 1978.Ostatnio, po przejściu na emeryturę, dużo podróżuje po świecie, zapraszany przez aowców z różnych krajów. Robi tak zwane Big Book study, zwykle kilkugodzinne spikerki, prezentujące jego spojrzenie na program 12 Kroków oparte na tekście Wielkiej Księgi i własnych doświadczeniach.

Wypowiedź Boba będzie tłumaczona na język polski.

Czekamy na Was w Bełchatowie.