Świadectwa pracy na programie 12 kroków

Zapraszam wszystkich, którzy pracowali na programie 12 kroków AA do napisania swojego świadectwa. Wystarczy kilka zdań na ten temat. Kilka zdań w których wyrazisz swoją opinię na temat realizacji programu i jego wpływu na Twoje trzeźwienie i życie.

Poroszę zostawcie swoje świadectwo w komentarzu na tej podstronie lub prześlijcie tekst świadectwa na maila grupakrokowa123@o2.pl a ja je umieszczę na stronie www.

Zostawienie takiego świadectwa będzie nieocenionym wkładem w niesienie posłania alkoholikom, którzy wciąż jeszcze cierpią.

Przyczyni się do tego, ze więcej alkoholików zdecyduje się na realizację programu 12 kroków AA.

Zachęcam do zostawienia swojej opinii.

3 uwagi do wpisu “Świadectwa pracy na programie 12 kroków

  1. Piotr

    Nie wyobrażam sobie teraz szczęśliwego życia bez tego, czego nauczyłem się dzięki dwunastu krokom. Przestałem zmagać się z moimi problemami sam, zrozumiałem jak niewielki mam wpływ na otaczający mnie świat. Dostrzegłem, jakie konkretnie wady i słabości stały za moim pociągiem do alkoholu i znalazłem sposoby jak je minimalizować. Odzyskałem spokój ducha, rozpoznaję prawdziwe pobudki moich obecnych działań i potrafię szybko zauważyć momenty, w którym dawne nawyki wracają i zatrzymać się. Znacząco poprawiły się moje relacje z innymi ludźmi. Najważniejsze jest to, że nie ma tu żadnych czarów – zwykłe codzienne trudności nie zniknęły, tylko po prostu nauczyłem się z nimi odpowiednio postępować. Krótko mówiąc – dojrzałem. Pozdrawiam, Piotr.

    Polubienie

  2. Max

    Dla mnie AA od samego początku równało się realizowaniu programu 12 kroków ze sponsorem. Już na swoim 3 mitingu wybrałem sponsora. Zupełnie nie znałem człowieka. Zaryzykowałem. Opłaciło się. Zrobiłem program. Zmieniło to całkowicie moje życie. Nie pije od ponad 4 lat. Nie cierpie. Cieszę się życiem, rodziną, pracą. Program dał mi nowy sposòb myślenia, życia, pracy nad sobą. Dzięki programowi rozwijam się dalej. To naprawdę działa. Często na mitingach słyszę o tym, że ludzie żałują, że tak późno wzięli się za program. Za to nigdy nie słyszałem aby ktoś żałował, że zrobił program „za wcześnie”.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s