Ankieta – czy dobrze jeśli powstanie nowa grupa?

Powstał pomysł aby uruchomić nową grupę AA w tym samym miejscu co GWK123, czyli na Alei Pracy, z tym, że termin spotkań to byłby piątek 17.00 lub 18.00.

Wyraź swoje zdanie w tej krótkiej ankiecie.

Kliknij w tytuł wpisu aby przejść do ankiety.

 

12 uwag do wpisu “Ankieta – czy dobrze jeśli powstanie nowa grupa?

 1. Hypno

  Mnie przez wiele lat odstraszało to że spotkania sa przy kościele (a niektóre wręcz W kosciele). Dopiero jak sięgnąłem swojego dna, to było mi to juz obojętne. Trochę szkoda, bo mógłbym mieć parę lat trzeźwości więcej 🙂

  Polubienie

 2. Karolus Gustawus

  Jeśli powstanie nowa grupa , to tylko się cieszyć , jeśli do tego będzie realizowała piątą tradycję to tym lepiej . Ale jeśli to tylko ambicje i zaspokojenie własnego ego , to lepiej zająć się grupą już istniejącą , jest wiele takich we Wrocławiu nie będę wymieniał nazwy , żeby nie ułatwiać zadania ;). Trzeba postawić sobie pytanie czemu ta grupa ma służyć mojemu celowi , czy celowi wynikającemu z piątej tradycji ?….

  Polubienie

 3. Mandatariusz gr

  Większość Mandatariuszy wogole nie wiedziała co tam się dzieje i po co to się dzieje. A co się działo to wiemy. Widziismy słyszeliśmy. Walka o „stołki” Kto lepszy najlepszy. Żenada. A ile pieniędzy a to wydane które można by przeznaczyć na niesienie posłania na poziomie grupy. Uważam że taka konferencja wogole nie jest potrzebna i nie służy niczemu dobremu a więcej szkód, krzywdy i sprzeniewierzonych pieniędzy wspólnoty.

  Polubienie

 4. pszczola

  też myślę że nowa grupa jest tylko statystyką ,, aowiec” ma rację ,gdyż można to było zauważyć na konferencji służb regionu bo służebni czyli mandatariusze zapomnieli że coś takiego się odbywa co do grup przy parafiach przytoczę tekst z Wielkiej Księgi str.85 ,,Wbij do głowy każdemu alkoholikowi tę prawdę, iż zdrowieć może niezależnie od czegoś, czy kogoś. Jedynym warunkiem zdrowienia jest ZAUFANIE BOGU I UPORZĄDKOWANIE WŁASNEGO ŻYCIA.”

  Polubienie

 5. Konrad

  Jakby naprawde chciala trzeźwiec to by szybko znalazla taka grupę. Napisz kiedy to bylo i gdzie i szybko to sprawdzimy. To tylko taka wymowka.

  Dodatkowo jakby pochodzila do tych przy kosciolach, tez by szybko zobaczyla, ze nie maja z kosciolem nic wspolnego i nikt tam nie ewangelizuje, tylko kazdy trzezwieje w oparciu o to w co chce wierzyc.

  Polubienie

 6. Magda

  Twojej parafii – znaczy ze jestes osoba wierzącą. a co z tymi, którzy nie wierzą? o nich chyba nie bardzo się myśli bo wspólnota jest za bardzo ukierunkowana na religię katolicką

  Polubienie

 7. Gość

  Kiedyś pewna kobieta powiedziała mi że przez 5 lat nie trafiła do AA bo wszystkie grupy znajdowały się przy kościele.
  To smutne ale prawdziwe.
  I niech nie będzie wymówek w stylu -sale poza kościołem są za drogie. Wystarczy że skarbnik powie głośno i wyraźnie- Potrzebne pieniądze na opłacenie sali i uwierzcie mi uzbiera się. Grupa też nie musi nie wiadomo ile dawać na intergrupe. Przecież to intergrupa ma grupie pomagać. Nie odwrotnie.
  SZUKAKAJCIE MIEJSC ŚWIECKICH NA NOWE GRUPY. DZIĘKI TEMU WIĘCEJ OSÓB MOŻE SIĘ URATOWAĆ.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.