Numer specjalny mitingu pisanego – POMOCNA DŁOŃ

Moi Drodzy.
Na czerwiec przygotowaliśmy specjalny numer Mitingu Pisanego „Pomocna Dłoń”, który będzie dedykowany szczególnie nowicjuszom w AA, a także, a może przede wszystkim alkoholikom, którzy ciągle jeszcze cierpią z powodu swojego alkoholizmu. W nim złożyliśmy kilkanaście osobistych doświadczeń, skrupulatnie wybranych właśnie pod tym kątem.

Jeżeli macie pomysły na dotarcie do potrzebujących z tym przesłaniem AA, to prosimy o sugestie w komentarzach, lub na adres mailowy naszej grupy:pomocnadlon@autograf.pl

W zamyśle to dzieło wsparcia będzie przekazywane nieodpłatnie, w miarę możliwości finansowych naszej grupy AA. Na naszym blogu  w wersji elektronicznej jest dostępne do pobrania tutaj.
Z pogodą Ducha!
Grzegorz

4 uwagi do wpisu “Numer specjalny mitingu pisanego – POMOCNA DŁOŃ

  1. Grzegorz

   Rozumiem, że każdy, kto podzielił się choć raz swoim doświadczeniem na jartach Pomocnej Dłoni, chciałby, aby i jego tekst znalazł się w numerze specjalnym . Selekcji dokonała cała grupa, wg. obiektywnych kryteriów, wobec tego w numerze znalazły się wszystkie teksty, które uzyskały najwyższą ocenę od conajmniej trzech osób. Lubienie, czy nielubienie nie miało tutaj najmniejszego znaczenia. Rozumiem zawód, jednak jest mi przykro, że tak nas oceniasz. Nie wystarczyło dobrze ocenić samego siebie, ale to dobrze, bo może jest to lekcja pokory, której nigdy za wiele. Ps. Właśnie z tego powodu własnych tekstów nie oceniałem 🙂

   Polubienie

 1. szpinak

  Dlaczego to robicie? Wszystkie historie potrzebne do wyzdrowienia z alkoholizmu znajdują się w WK. Jeżeli coś takiego robicie to zdejmijcie te dwie literki AA. Bo to co robicie to nie jest Program Wspólnoty AA. To zachwaszczanie, które nie ma nic wspólnego z AA. ,,Pomocna dłoń z brzytwą”

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s