Jubileuszowy (5 lat) miting pisany – Pomocna Dłoń.

Jubileuszowy miting pisany w przygotowaniu.

W listopadzie minie pięć lat od czasu, jak ukazał się pierwszy numer mitingu pisanego „Pomocna Dłoń”.
Właśnie trwają przygotowania do składu numeru jubileuszowego. Już dzisiaj możemy zdradzić, że znajdzie się w nim historia „Pomocnej Dłoni”, niezwykle ciekawa i wielowątkowa, a także bardzo osobiste doświadczenia anonimowych alkoholików z okresu, kiedy alkohol rujnował ich życie. W numerze nie zabraknie również nadziei, jaką daje realizacja programu Dwunastu Kroków AA.

„(…) To nie jest historia o ludziach, o ich wzajemnych stosunkach czy o jakości służb, które wykonywali. To raczej opowieść o znajdowaniu ciekawych dróg i o sposobach przecierania szlaków (…).”

Jeżeli chcesz obdarować grupę AA „Pomocna Dłoń” życzeniami jubileuszowymi lub dobrym słowem, znajdziemy miejsce, aby je opublikować.
Osoby chcące dzielić się na kartach „Pomocnej Dłoni” swoim doświadczeniem, siłą i i nadzieją prosimy o nadsyłanie tekstów na adres:

aapomocnadlon@gmail.com

2 uwagi do wpisu “Jubileuszowy (5 lat) miting pisany – Pomocna Dłoń.

  1. Grzegorz

    Cieszę się, że dla Ciebie spotkanie z Pomocną Dłonią jest zdarzeniem ciekawym i budującym. 26 listopada o godz. 17.30 odbędzie się miting rocznicowy, na który serdecznie zapraszamy. Na nim także dostępny będzie numer jubileuszowy mitingu pisanego.

    W imieniu grupy AA Pomocna Dłoń serdecznie pozdrawiam.

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.