Czy mitingi powinny się odbywać?

Czy w aktualnej sytuacji uważasz, że mitingi powinny się dalej odbywać? Czy raczej powinny się przenieść do internetu? np. na Skype lub inne komunikatory. Poproszę o wasze komentarze.

4 uwagi do wpisu “Czy mitingi powinny się odbywać?

 1. przedsiebiorczosc7

  Moim zdaniem, należy stosować zalecenia odgórne państwa w jakim mieszkamy.
  Ankieta w sumie już mało aktualna ponieważ miting odbędzie się tylko on-line.
  I bardzo dobrze.
  Pogody Ducha

  Polubienie

 2. szpinak

  Nie ma żadnego znaczenia co uważam i co widzi mi się. Miting jest dla alkoholika, który jeszcze cierpi. Nie dla mnie. Mam na nim być by, przekazać alkoholikowi wiadomość, że Jest Sposób by przestał pić i wyzdrowiał z choroby alkoholowej. Moim zadaniem jest być na mitingu, by gość, który przestał pić wczoraj znalazł pomoc dzisiaj. Być może ktoś na mitingu uratuje mu życie. Czy miting będzie się odbywał zależy od sumienia Grupy AA, od jej dojrzałości. Natomiast oczywiście możemy przedsięwziąć pewne środki profilaktyczne. Nie ma obowiązku podawania sobie rąk przy witaniu czy odmawianiu modlitwy o PD, są kubki jednorazowe do gorących napoi, nie musimy na mitingu nic konsumować.

  Polubienie

 3. Grzegorz

  Do wczoraj pytanie wydawało się niezasadne, wystarczy przecież uważnie słuchać komunikatów służb państwowych, a te póki co nie wprowadziły całkowitego zakazu organizacji wszelkich zgromadzeń poza zgromadzenia liczącym powyżej 200 osób. Sytuacja jest zmienna, ale nie wpadajmy w panikę. Byłem wczoraj na mitingu. Szesnastu uczestników, w 95 procentach same „swieżaki”. Widziałem, jak bardzo dla nich te mitingi są ważne, często na wagę życia. Wybaczcie, że wyrażę swoją opinię, nie mamy prawa zostawić ich samym sobie, bo to jest tchórzostwo i egoizm. Oczywiście, jeżeli zostanie wprowadzony zakaz jakichkolwiek spotkań publicznych, co jest bardzo prawdopodobne, to będzie to stan, na który nie mamy wpływu. Ale i taka sytuacja nie zwalnia nas z odpowiedzialności za innych. Proponuję więc przygotowanie do wdrożenia mitingów internetowych, poprzez skype. Na stronie grupy koniecznie należy zamieszczać bieżące informacje, bo np. o odwołaniu wczorajszej spikerki info. zabrakło. W przypadku braku możliwości spotkań w salce prócz Skype proponuję korzystanie z mitingów pisanych., które w pliku pdf do pobrania można znaleźć na stronie pomocnadlonaa.blogspot.com w zakładce: miting pisany Pomocna Dłoń. Proponuję także częstsze kontakty telefoniczne z innymi alkoholikami i nie pozostawanie z samym sobą, szczególnie, jeżeli choroba daje się komuś we znaki. Przepraszam za ton moralizstorski jeśli taki wybrzmial w moim wpisie. Nie było to moją intencją. Pogody ducha.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.