Kronoawirus – lista odwołanych mitingów IG Odra

MITYNGI  GRUP  AA :

Grupa AA „NURT” zawiadamia, że w związku zaistniałą sytuacją epidemiologiczną zawiesza spotkania mityngowe do końca marca. Poniedziałki na godz.18-tą do Złotnickiego Centrum Spotkań przy ul.Wielkopolska 3-5.

Grupa AA „Wielka Księga” Wrocław pl. św Macieja 5 ( stowarzyszenie Starówka ) w związku z zamknięciem stowarzyszenia Starówka zawiesza mityngi do dnia 29.03.2020.

Informujemy, że z powodu zamknięcia Klubu Abstynenta w Świdnicy przy ul. Chrobrego 4, mityngi grupy „U Billa i Boba” zostają zawieszone do odwołania. Ewa, Rzecznik Grupy.

W oparciu o decyzję Dyrekcji ZLO w Czarnym Borze z powodów epidemiologicznych zostają zawieszone do odwołania mityngi grupy AA Pierwszy Krok. Nie odbędzie się także spotkanie z okazji 20-tej rocznicy powstania grupy w dniu 21 marca br.

 Do dnia 25.03.2020  mitingi na grupie AA ,, Przemiana ” w Rudnej zostają odwołane z powodu zamknięcia ośrodka

Ze względów epidemiologicznych Klub Abstynenta Skarbnik w Głogowie zostaje zamknięty wstępnie do 25.03.2020 r. W związku z tym mityngi grupy AA „Jest Sposób” z Głogowa w tym terminie nie odbędą się.

Grupa AA „Na Palestynie” z Wałbrzycha zawiesza dwa najbliższe mityngi, tj. 17 i 24 marca br.

Grupa AA „Tratwa” Boleslawiec zawiesza spotkania do odwolania. Z powodu korona wirusa.

Grupa AA „Inside Job” (anglojęzyczna) informuje że w związku z zamknięciem ze względów epidemiologicznych stowarzyszenia Starówka do dnia 29.03.2020 grupa zawiesza mityngi .

Z powodów epidemiologicznych zostają zawieszone do 25 marca mityngi grup AA spotykających się w Klubie Abstynenta w Szczawnie Zdroju przy ul. Sienkiewicza 40 oraz mityngi Grupy AA Na Palestynie.

Mitingi gr.Nomad odbywające się w salkach katechetycznych przy kościele sw. Antoniego przy al. Kasprowicza 26 we Wroclawiu o godz 17.00 w zwiazku z sytuacja epidemiologiczna zostają ograniczone . Nasze spotkanie będzie miało charakter dyżuru np. 2-3 osobowego skierowanego do osob najbardziej potrzebujących takich jak nowicjusze czy osoby czujące zagrozenie Swojej trzezwosci.

Grupa AA „Razem” z Legnicy w związku z zagrożeniem zarażenia koronawirusem zawiesza swoje mityngi.

Grupa AA „Pomocna Dłoń” z Wrocławia informuje że w związku z zagrożeniem epidemiologicznym podjęliśmy decyzję o zawieszeniu mitingów naszej grupy do końca marca.

Grupa AA „Róża” z Wrocławia zawiadamia że w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną zawiesza spotkania mityngowe do końca marca.

Grupa Mlodzi AA w zwiazku z zaistniałą sytuacją zawiesza spotkania do końca marca.

Grupa AA „Gosia” z Legnicy w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną zawiesza mitingi do odwołania.

Grupa AA „Dokąd Zmierzasz” z Bierutowa w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną zawiesza mityngi do końca marca.

Grupa AA Biskupin w związku z zaistniałą sytuacją zawiesza spotkania do końca marca.”

Grupa Uwolnieni z Oleśnicy zawiesza mitingi. Grupa informuje, że w godzinach trwania mitingu służebni grupy będą pełnić dyżur służąc pomocą dla nowicjuszy i osób których trzeźwość jest zagrożona.

Grupa AA ”Remont” w Polkowicach ul. Lipowa 1 też ma zawieszone spotkania z związku zaistniałą sytuacją.

W związku z zaistniałą sytuacją Grupa AA „Maj” w Legnicy, zawiesza spotkania do odwołania.

Grupa „Na Złotym Rogu” w Oleśnicy zawiesza mityngi do odwołania, w związku z zamknięciem zamku.

Grupa Nadzieja Twardogóra zawiesza mitingi do odwołania. Na czas trwania mitingu służebni będą pełnić dyżur aby służyć pomocą nowicjuszom oraz osobą potrzebującym wsparcia kiedy ich trzeźwość będzie zagrożona

Grupa AA „ Krzyki” z Wrocławia zawiesza mityngi do odwołania.

Grupa AA „Tolerancja” z Wrocławia zawiesza mityngi do odwołania

Grupa AA „ Jaworzyna” z Jaworzyny Śląskiej zawiesza mityngi do odwołania.


MITYNGI  W  ZAKŁADACH  KARNYCH  I  ARESZTACH  ŚLEDCZYCH

Wstęp do ZK Kłodzko dla osób z zewnątrz został wstrzymany do odwołania. Mityngi nie będą się odbywały. O odblokowaniu dostępu do ZK zostaniemy poinformowani bez zbędnej zwłoki przez kierownictwo ZK.

Ze względów epidemiologicznych mityngi w ZK w Piławie Dolnej nie bedą odbywały się do odwołania.

Mityngi w Areszcie Śledczym w Dzierżoniowie zostają zawieszone

Mityngi w Areszcie Śledczym w Świdnicy zostały zawieszone do odwołania

Od najbliższej soboty 14.03.2020 decyzja sluzb ZK mitingi AA w ZK ul Fiołkowa we Wrocławiu ze względu na zaistniala sytuacje zostają zawieszone do odwołania.

Mityngi w Areszcie Śledczym we Wrocławiu ze względu na zagrożenie epidemiologiczne zostają zawieszone


SPOTKANIA  INTERGRUP

Z powodu zagrożenia epidemiologicznego decyzją rzecznika IG Ślęża marcowe spotkanie IG Ślęża zostaje wstępnie przeniesione na dzień 04.04.2020

Z powodu zagrożenia epidemiologicznego decyzją Rady Intergrupy marcowe spotkanie IG Odra nie odbędzie się

Z powodu zagrożenia epidemiologicznego marcowe spotkanie IG MOST zostaje przeniesione na 18.04.2020r. Intergrupa AA MOST Spotkanie w siedzibie IG Rada IG: 18.04.2020, godz. 07:30 Służby IG: 18.04.2020, godz. 09:00

Ze względów epidemiologicznych marcowe spotkanie IG Millenium nie odbędzie się


WARSZTATY

Niestety nie odbędą się Warsztaty Tradycji i Koncepcji V-VIII IG Most w Osłej w dniach 20-22.03.2020.

Pozdrawiam, PD – Rafał, łącznik internetowy Regionu AA Dolnośląski.