Podziękowania za VII tradycję

Download images
Rada Powierników
Wspólnoty Anonimowych Alkoholików w Polsce
PODZIĘKOWANIA ZA VII TRADYCJĘ
                Drodzy Przyjaciele,
Pragniemy w imieniu swoim oraz Zarządu i pracowników Fundacji ”Biuro Służby Krajowej AA w Polsce”, serdecznie podziękować za pozytywny odzew na nasz apel, dotyczący VII Tradycji. Służebni na wszystkich poziomach naszej struktury, ale również pojedynczy członkowie AA, podzielili nasz niepokój o płynność finansową Fundacji, dokonując wpłat na konto Wspólnoty.
Po raz kolejny udowadniamy, że jesteśmy Wspólnotą nie tylko z nazwy, ale potrafimy się zjednoczyć w obliczu trudności. Nie wiemy jak długo potrwa obecna sytuacja, gdy prócz utrudnionego przepływu datków od Grup, spada sprzedaż literatury która jest głównym źródłem dochodów Fundacji. Staramy się już teraz przedsięwziąć wszelkie środki, aby nie dopuścić do wyczerpania się rezerwy finansowej. I jesteśmy pewni, że dzięki poczuciu odpowiedzialności i ofiarności nas wszystkich, przetrwamy ten trudny czas, żeby później ze zdwojoną energią powrócić do codziennych działań w niesieniu posłania.
Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie i solidarność. W tym wyjątkowym czasie nasza jedność jest szczególnie cenną wartością, którą powinniśmy pielęgnować.

Rada Powierników Służby Krajowej AA w Polsce

2 uwagi do wpisu “Podziękowania za VII tradycję

 1. szpinak

  ,,Anonimowi Alkoholicy mówią, że datki przekazane w ramach 7 Tradycji są najwyższą, bo całkowicie anonimową, formą realizacji 12 Kroku AA.
  Pogody ducha i zdrowia dla wszystkich
  Rada Powierników SK AA w Polsce”

  Taką perełkę otrzymałem kilka dni temu z prośbą o jałmużnę, od RP.
  Jeszcze raz
  ,,datki przekazane w ramach 7 Tradycji są najwyższą, bo całkowicie anonimową, formą realizacji 12 Kroku AA”.
  Jakby ktoś nie wiedział to ,, Jedynym głównym celem Wspólnoty AA jest opłacanie pracowników, Regionów I BSK. Ile to trzeba myśleć by takie coś wykoncypować. Najwyższa forma realizacji XII kroku to datki. Jaki baran mógł coś takiego wymyślić??? Krok XII to datki?. Krok XII to zupełna odwrotność tych bzdur, które wypisują. Za krok XII nie pobiera się żadnych, żadnych datków. Niesienie posłania kroku XII jest bezwarunkowo bezpłatne. Krok XII nie ma nic wspólnego z jakimikolwiek datkami. ,,Darmo dostałeś, darmo oddaj”
  We Wspólnocie AA najważniejsza jest GRUPA AA to ona ma największą władzę. Inne struktury niższe są po to by służyć GRUPIE. Nie odwrotnie!! To Region ma zainteresować się problemami w Grupach. To obowiązkiem Intergrupy, Regionu jest dbałość o istnienie Grup. Baz Grup Wspólnota umrze bez regionów czy BSK da sobie radę. Bo to alkoholicy, którzy tworzą Grupę AA niosą posłanie XII kroku. Nie Intergrupy, Regiony, Rady Powierników czy BSK. Dobrze by było by Region czy BSK zastanowili się komu mają służyć, a komu służą.
  Uprawianie żebractwa przez Region czy BSK nie przynosi chluby Wspólnocie. Świadczy o nich, o zarządzaniu na swoim podwórku. Pouczają Grupy AA jak mają gospodarować kasą. Urządzają warsztaty VII tradycji, pouczają alkoholików, skarbników w Grupach.
  Okazuje się, że król jest nagi. Wstyd.
  Czy ktoś z was się spotkał by służby te proponowały pomoc Grupą AA??
  Na szczęście Grupy są, będą i nie muszą się oglądać na oszołomów, którzy nie mają zupełnie pojęcia o Wspólnocie AA.

  Pogody Ducha

  Polubienie

 2. N

  TO BSK POWINNO POMÓC GRUPOM KTORE SIE SPOTKAJA PO PANDEMII W SWOICH SALKACH I BEDA MUSIALY OPLACIC SALE ZA TEN CZAS ROWNIEZ GDYZ ZOBOWIAZUJA NAS DO TEGO UMOWY I NASZA ODPOWIEDZIALNOSC. A JAK WIADOMO WIELU Z CZLONKÓW GRUP JEST OBECNIE BEZ PRACY. CAŁE LATA TO GRUPY PRZESYLAJA PIENIĄDZE DO NIZSZYCH STRUKTUR MOZE BY TAK TERAZ W DRUGA STRONĘ.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.