Kontakt

AA Wrocław, region dolnośląski grupa Wsparcie Krokowa 1 -2-3

Mitingi stacjonarne odbywają się normalnie (wszystkie otwarte) czwartek, godzina 18.00

Aleja Pracy 26, parafia RK
Wejście przez furtkę po lewej stronie wejścia do kościoła. Jak już jesteś na terenie ogrodu idziesz do drugiego budynku po Twojej prawej stronie, salka piętro I, Na terenie ogrodu jest zawsze dość duży pies – proszę się nie obawiać – całkowicie łagodny i przyjazny 🙂

e-mail: grupakrokowa123@o2.pl
telefon pomocowy
mapka

WIDOK DOJŚCIA DO SALKI

PIES ŁAGODNY I PRZYJAZNY 🙂

OGRÓD

SALKA

7 uwag do wpisu “Kontakt

 1. Jan

  Witam podlaczam sie ostatnio na miting i jest spikerka niejakiego Bogdana z Opola. Gościu mówi tak :
  Bogdan – moja interpretacja kroków to nie są kroki AA .
  Czyli grupa ktora stosuje inna interpretację 12 kroków a jak wiem tak jest na „grupie Bogdana” nie jest grupa AA? Czy grupa AAwAA to jest prywatną grupa Bogdana ?
  Gość krytykuje grupy nazbyt religijne a sam sieje taki zamęt we wspólnocie ze aż strach pomyśleć co on jeszcze wymyśli. I jak bardzo może zaszkodzić wspólnocie a raczej niektórym nowicjuszami

  Polubienie

 2. szpinak

  Znalezione w sieci
  ,,WK str 13 WK
  ,,Miałem też spróbować sposobu myślenia opartego na nowej świadomości Boga wewnątrz mnie. Oznaczało to że zdrowy rozsądek miał ustąpić miejsce ,,niezdrowemu rozsądkowi” To co z tym rozsądkiem?
  WK wyd IV
  ,,amerykańskiego przedsiębiorcę z dużymi zdolnościami, zdrowym rozsądkiem i dobrym charakterem” Pomimo porad ,,najznakomitszych psychiatrów” Nie mógł przestać pić. Pojechał do Europy do dr Junga też mu nie pomógł. Ani siła woli, ani zdrowy rozsadek nie są wstanie pomóc w zaprzestaniu picia” To po co ma mi być przywrócony zdrowy rozsądek???
  ,,Założyciele AA byli ludźmi napędzanymi nie przez zdrowy rozsądek, ale natchnienie pod duchowym przewodnictwem. Wiedzieli, że podejście zdroworozsądkowe było praktykowane na świecie od 150 lat, i zawodziło wszędzie”
  To co z tym zdrowym rozsądkiem? Siła Większa ma go przywrócić czy też nie???
  Czy zdrowym rozsądkiem jest palenie papierosów? Czy alkoholik który wyzdrowiał dzięki SW a jest nałogowym nikotynistą, ma czy nie ma zdrowy rozsądek?
  Może ktoś bardziej światły wytłumaczy mi?? Jak spożywałem alkohol to zdrowy rozsądek mówił mi, że źle robię. I co z tego, że miałem zdrowy rozsądek skoro nie był w stanie powstrzymać mnie od picia.
  Proszę. Dajcie znać co z tym zdrowym rozsądkiem, może ktoś na rocznicy Grupy Maurycy rozwikła tą zagadkę?.
  PD

  Polubienie

 3. Klara

  23.02 ( niedziela) o godz. 11 na mitingu w 22. rocznicę niesienia posłania przez grupę „Maurycy” podzielimy się doświadczeniem, siłą i nadzieją.
  Inspiruje nas II Krok: uwierzenie, siła większa niż moja własna, zdrowy rozsądek.
  Zapraszamy;)
  (Sala przy 💒 rz.-k. św. Maurycego, ul. Traugutta 34a)

  Polubienie

 4. Dziękuję za te słowa. Oddaję zasłużoną część Bogdanowi, który publikuje tutaj najwięcej. Co do służby na razie nie mogę nawet o tym myśleć bo już mam na głowie tyle projektów że i tak się nie wyrabiam. Może w przyszłym roku jak część rzeczy się już skończy.

  Polubienie

 5. Robert F.

  Brawo tak trzymać z twoimi zdolnościami internetowo-medialnymi może pomyśl o niesieniu posłania w Intergrupie Ślęża. Służbę łącznika internetowego,a potrzebna jest taka osoba zapraszam na spotkanie 13 czerwca wraz z Waszym mandatariuszem Kamilą.Pozdrawiam i życzę pogody ducha Robert F.

  Polubienie

 6. jAAcek

  Bardzo miła i co najważniejsze przejrzysta strona. Jeszcze troszkę roboty ale naprawdę ŁADNA strona. Chyba się zmobilizuję i coś napiszę tylko czekam na Wenę – powinna niebawem się pojawić 😉

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s