Kontakt

AA Wrocław, region dolnośląski grupa Wsparcie Krokowa 1 -2-3

Mitingi stacjonarne odbywają się normalnie (wszystkie otwarte) czwartek, godzina 18.00

UWAGA: Mitingi przeniesione chwilowo z salki w budynku obok kościoła do salki wewnątrz kościoła (wejście do kościoła przed furtką)

Aleja Pracy 26, parafia RK
Wejście przez furtkę po lewej stronie wejścia do kościoła. Jak już jesteś na terenie ogrodu idziesz do drugiego budynku po Twojej prawej stronie, salka piętro I, Na terenie ogrodu jest zawsze dość duży pies – proszę się nie obawiać – całkowicie łagodny i przyjazny 🙂

e-mail: grupakrokowa123@o2.pl
telefon pomocowy
mapka

WIDOK DOJŚCIA DO SALKI

PIES ŁAGODNY I PRZYJAZNY 🙂

OGRÓD

SALKA

16 uwag do wpisu “Kontakt

 1. Moder.

  Proszę o przesłanie smsa na nasz nr. pomocowy, z podaniem imienia, wieku i miejscowości w której ten Pan mieszka. Oddzwonimy do niego w ciągu doby.

  Polubienie

 2. Szukająca pilnej pomocy dla znajomego

  Witam szukam pomocy dla osoby 41 letniego mężczyzny który poprostu nie radzi sobie z alkoholem Świat mu się zawalił Stracił sens życia Same czarne myśli w głowie Jak można takiej osobie pomoc nie ma nikogo aby nawet mógł porozmawiać Jak może trafić na te mitingi Wszędzie trzeba czekać jak tu wygląda Czy też jest na NFZ ?Mieszka we Wrocławiu

  Polubienie

 3. Wojtek

  TA GRUPA WSPARCIA KTÓRĄ DYRYGUJE TEN BOGDAN DLA NIEWIERZĄCYCH TO NIE JEST GRUPA AA. Grupa AA ma 12 Kroków dla Anonimowych Alkoholików. Na wspomnianej grupie są kroki które ten Bogdan napisal.
  Ciekawe dlaczego wpis o tym został skasowany pod 1 Tradycjią ktora mówi o jedności. A ten Bogdan jedność we wspólnocie niszczy

  Polubienie

 4. szpinak

  Błazen, Bóg zabrał mi pewne uzależnienia i przywrócił mi rozum. Rozum ma też po to bym oceniał miejsca, sytuacje, ludzi. Z pewnymi ludźmi mi po drodze z innymi nie. Unikam wielu miejsc, sytuacji. Oceniam co mi może zaszkodzić, a co dla mnie może być dobre. Czy Ty Błazen tak nie robisz? Nie oceniasz? Ludzie oceniają Ciebie i mnie. Nie masz na to wpływu. Dla mnie dzisiaj nie ma znaczenia kto i jak mnie ocenia. To sprawa oceniającego nie moja.
  Dobrej nocy.

  Polubienie

 5. Błazen

  „Człowiek uzależniony, to człowiek zdezorientowany i zagubiony. Jeśli odnajdzie sens życia, stanie się odpowiedzialny za siebie i innych. ” Szpinak, nie oceniaj, żebyś Ty nie został oceniony. Dobranoc

  Polubienie

 6. szpinak

  Toś Janku trafił. Bogdan to autorytet tej strony. Kroki Bogdana Tradycje Bogdana. Dziwne że wydrukowali Twój post. Autorytet w AA Bogdan z Opola i Zbyszek z Bogdańca. Janku tak kończą autorytety w AA bo w AA nie ma autorytetów. ,, Nie da się zmienić czegoś czego zmienić się nie da”

  Polubienie

 7. Jan

  Witam podlaczam sie ostatnio na miting i jest spikerka niejakiego Bogdana z Opola. Gościu mówi tak :
  Bogdan – moja interpretacja kroków to nie są kroki AA .
  Czyli grupa ktora stosuje inna interpretację 12 kroków a jak wiem tak jest na „grupie Bogdana” nie jest grupa AA? Czy grupa AAwAA to jest prywatną grupa Bogdana ?
  Gość krytykuje grupy nazbyt religijne a sam sieje taki zamęt we wspólnocie ze aż strach pomyśleć co on jeszcze wymyśli. I jak bardzo może zaszkodzić wspólnocie a raczej niektórym nowicjuszami

  Polubienie

 8. szpinak

  Znalezione w sieci
  ,,WK str 13 WK
  ,,Miałem też spróbować sposobu myślenia opartego na nowej świadomości Boga wewnątrz mnie. Oznaczało to że zdrowy rozsądek miał ustąpić miejsce ,,niezdrowemu rozsądkowi” To co z tym rozsądkiem?
  WK wyd IV
  ,,amerykańskiego przedsiębiorcę z dużymi zdolnościami, zdrowym rozsądkiem i dobrym charakterem” Pomimo porad ,,najznakomitszych psychiatrów” Nie mógł przestać pić. Pojechał do Europy do dr Junga też mu nie pomógł. Ani siła woli, ani zdrowy rozsadek nie są wstanie pomóc w zaprzestaniu picia” To po co ma mi być przywrócony zdrowy rozsądek???
  ,,Założyciele AA byli ludźmi napędzanymi nie przez zdrowy rozsądek, ale natchnienie pod duchowym przewodnictwem. Wiedzieli, że podejście zdroworozsądkowe było praktykowane na świecie od 150 lat, i zawodziło wszędzie”
  To co z tym zdrowym rozsądkiem? Siła Większa ma go przywrócić czy też nie???
  Czy zdrowym rozsądkiem jest palenie papierosów? Czy alkoholik który wyzdrowiał dzięki SW a jest nałogowym nikotynistą, ma czy nie ma zdrowy rozsądek?
  Może ktoś bardziej światły wytłumaczy mi?? Jak spożywałem alkohol to zdrowy rozsądek mówił mi, że źle robię. I co z tego, że miałem zdrowy rozsądek skoro nie był w stanie powstrzymać mnie od picia.
  Proszę. Dajcie znać co z tym zdrowym rozsądkiem, może ktoś na rocznicy Grupy Maurycy rozwikła tą zagadkę?.
  PD

  Polubienie

 9. Klara

  23.02 ( niedziela) o godz. 11 na mitingu w 22. rocznicę niesienia posłania przez grupę „Maurycy” podzielimy się doświadczeniem, siłą i nadzieją.
  Inspiruje nas II Krok: uwierzenie, siła większa niż moja własna, zdrowy rozsądek.
  Zapraszamy;)
  (Sala przy 💒 rz.-k. św. Maurycego, ul. Traugutta 34a)

  Polubienie

 10. Dziękuję za te słowa. Oddaję zasłużoną część Bogdanowi, który publikuje tutaj najwięcej. Co do służby na razie nie mogę nawet o tym myśleć bo już mam na głowie tyle projektów że i tak się nie wyrabiam. Może w przyszłym roku jak część rzeczy się już skończy.

  Polubienie

 11. Robert F.

  Brawo tak trzymać z twoimi zdolnościami internetowo-medialnymi może pomyśl o niesieniu posłania w Intergrupie Ślęża. Służbę łącznika internetowego,a potrzebna jest taka osoba zapraszam na spotkanie 13 czerwca wraz z Waszym mandatariuszem Kamilą.Pozdrawiam i życzę pogody ducha Robert F.

  Polubienie

 12. jAAcek

  Bardzo miła i co najważniejsze przejrzysta strona. Jeszcze troszkę roboty ale naprawdę ŁADNA strona. Chyba się zmobilizuję i coś napiszę tylko czekam na Wenę – powinna niebawem się pojawić 😉

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s