6 uwag do wpisu “APEL do wszystkich uczestników AA

 1. szpinak

  Czytałem o tym wniosku o wykluczenie obecności Mandatariuszy z konferencji regionu. Niesamowite. To tak, jak by swoją Matkę wyrzucić z dnia Matki. Ktoś nie ma pojęcia kto to jest Mandatariusz i kto ma mu służyć. Ktoś kto nie ma pojęcia po co jest konferencja. Służebnie Intergrup, Regionów mają służyć Mandatariuszowi i GRupom AA. To Mandatariusz może odwołać konferencje, nie odwrotnie. Wstyd, że takich ludzi grupy wybierają do służenia. Jak może służący odwołać tego komu służy i nie stosować się do jego poleceń. Popieram wniosek o likwidację wszystkich służb regionu.

  Polubienie

 2. róża

  Super Apel. Dobrze, że coś takiego się wreszcie zadziewa. Chętnie wybiorę się na to spotkanie w czerwcu i dołączę informacje o działaniach regionu dolnośląskiego.
  Pozdrawiam pomysłodawców i uczestników FORUM.
  Tylko czy uda się wrócić do korzeni gdy gleba staje się coraz bardziej zgniła?

  Polubienie

 3. Aloholik

  Z perspektywy ilu lat suchości piszesz te słowa , domniemam służebny „przyjacielu”.Jeśli takim językiem posługujesz się w swojej służbie ,to odpowiedź na Twoje pytanie odnośnie wakatów służb sama się nasuwa. Myślę też że nie powinno się wypowiadać na tematy co do których ma się mgliste pojęcie . .Ponadto ,moim zdaniem, nie powinieneś proponować by ktoś miał zajmować się waszymi brudami kochani służebni.Sami się zastanówcie czemu nie ma chętnych do służb.Nie na darmo Alkoholicy mówią chcesz służyć, przygotuj się na cierpienie.Z PD Alkoholik

  Polubienie

 4. janek

  Ja myślę, że pszczoła swoim wnioskiem do konferencji regionu dolnośląski o nieuczestnictwie mandatariuszy w konferencji w kolejnych latach robi większy rozłam niż forum, które wreszcie mówi głośno o tym co złego dzieje się we wspólnocie. Delegat intergrupy odra zapomniał o tym, że to mandatariusze go wybrali i że to oni mogą go odwołać. Zapomniała pszczoła komu słuzy???????

  Polubienie

 5. pszczola

  To jakaś bzdura gdyż tłumaczenie Wielkiej Księgi zaczęło się 5,6 lat temu gdzie wtedy byli ci ludzie co teraz Forum zwołują to oni chcą jakiegoś rozłamu dokonać nic nie było robione poza grupami i intergrupami, Wielka Księga była przetłumaczona dlatego aby nasza Wspólnota mogła sie rozwijać.Ze służbami w całej Polsce jest słabo może te Forum zajmie się tym dlaczego Alkoholicy nie podejmują służb w Grupach, Intergrupach, itd.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.