Mitingi gr. AA Pogoda Ducha w czasie pandemii:

Oto info. nt. mitingów grupy AA Pogoda Ducha:


Od dnia dzisiejszego, aż do odwołania wtorkowe mitingi będą odbywały się o godz. 19:00 w dwóch salach jednocześnie, każdy dla maksymalnie pięciu uczestników. 

Aby zapewnić miejsce dla tych, którzy potrzebują kontaktu bezpośredniego z innymi alkoholikami prosimy o wcześniejsze zgłoszenie chęci uczestnictwa w mitingu stacjonarnym wysyłając smsa ze swoim imieniem pod nr. tel. 535050524 podając dzień i godzinę mitingu,

np: Arek, wtorek godz. 19:00.

Jeżeli zgłosi się więcej niż 10 osób wprowadzimy kolejny miting w tym dniu o godz. 18:00 (także do 2 sal).


Ponadto działają mitingi on-line. Szczegóły znajdziecie na stronie internetowej grupy Wsparcie 1,2,3:  www.gwk123.org  Mityngi on-line odbywają się w poniedziałek, środę i piątek o godzinie 21:00.

Jedna uwaga do wpisu “Mitingi gr. AA Pogoda Ducha w czasie pandemii:

 1. szpinak

  Witam
  Interesuje mnie jak zostały rozwiązane służby na Grupie. Rzecznika, mandatariusza, ,,szklankowego”? Czy każda z tych Grup ma osobne służby? Czy grupy płacą za obie sale, zgodnie z VII Tradycją? Czy jest dwóch prowadzących? Hmm. Co się dzieje jak przyjdzie szósty cierpiący alkoholik? Nie zostanie wpuszczony? Aha co do pewnego zapisu rządowego – prawa o zgromadzeniach – odnosi się na przykład do ulicznych demonstracji i manifestacji wcześniej zgłoszonych władzom gminy lub wojewodzie. Obecnie ich liczebność nie może przekroczyć 5 osób”
  Miting AA nie jest zgromadzeniem. Tak dla przypomnienia nam. Oczywiście każda Grupa AA jest niezależna, jedynym warunkiem jest nasz jedyny cel. Niesienia posłania alkoholikowi, który cierpi. Pogody Ducha
  Może odpowiedź na te pytana ułatwi działanie Grup AA?

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.