SPONSOR POSZUKIWANY NA „NOWYM” PROGRAMIE

UWAGA!

Aktualna wersja artykułu znajduje się pod linkiem https://grupakrokowa123.wordpress.com/2018/02/06/sponsor-poszukiwany-na-nowym-programie/ 

Przeniosłem artykuł na bloga ponieważ tutaj nie było możliwości komentowania.

————————————————————————————————–

SPONSOR POSZUKIWANY

SZUKAM SPONSORA, KTÓRY PRZEPROWADZI MNIE PRZEZ „NOWY” PROGRAM 12 KROKÓW.

GDYŻ TO CO ZROBIŁEM DO TEJ PORY OKAZUJE SIĘ NIEAKTUALNE, NIE WAŻNE, ZŁE, GORSZE.

A PRZECIEŻ JA JAKO ALKOHOLIK NIE MOGĘ BYĆ GORSZY OD INNYCH. JUŻ BYŁEM GORSZY KIEDY CHODZIŁEM NA GRUPĘ NIEPROGRAMOWĄ I NIE ROBIŁEM PROGRAMU. ALE POŹNIEJ ZMIENIŁEM GRUPĘ I ZROBIŁEM PROGRAM. UCZCIWIE I PRAWDZIWIE.

DOŚWIADCZYŁEM PRZEBUDZENIA DUCHOWEGO I SPONSOROWAŁEM. CAŁY CZAS MYŚLAŁEM, ŻE TRZEŹWIAŁEM A TERAZ SIĘ OKAZUJE, ŻE JEŻELI NIE BĘDĘ ROBIŁ PROGRAMU WEDŁUG NOWEGO TŁUMACZENIA TO NIE TRZEŹWIEJĘ.

MUSZĘ ZOSTAWIĆ MOICH PODOPIECZNYCH TYCH NA 1,2,3,4,5  KROKU, KTÓRZY TAK BARDZO CHCIELI TRZEŹWIEĆ I COŚ ROBIĆ ZE SOBĄ. KTÓRZY JUŻ TYLE PRACY WŁOŻYLI W SWOJE TRZEŹWIENIE BO ZA CHWILĘ KTOŚ KTO TRZEŹWIEJE NA „NOWYM” PROGRAMIE POWIE IM – TY NIE TRZEŹWIEJESZ.  MUSZĘ IM POWIEDZIEĆ SORRY CHŁOPAKI, ALE TO CO ROBILIŚMY DO TEJ PORY BYŁO NIEKOMPLETNE O KILKA SŁÓW. MUSIMY TERAZ PÓJŚĆ NA GRUPĘ NA KRÓREJ ROBI SIĘ PROGRAM WEDŁUG NOWEGO TŁUMACZENIA WK BO TE PROGRAMOWE I KROKOWE GRUPY SĄ ZŁE. TAM ROBIA PROGRAM PO STAREMU. TO SIĘ JUŻ NIE LICZY.

MUSZĘ POWIEDZIEĆ MOIM PODOPIECZNYM, KTÓRZY PROGRAM ZE MNĄ ZREALIZOWALI I SAMI SPONSORUJĄ, ŻEBY POSZUKALI NOWEGO SPONSORA NA „NOWYM” PROGRAMIE. I POWIEDZIELI TO SAMO SWOIM PODOPIECZNYM. 

MUSZĘ (W WK JEST PONAD 50 RAZY SŁOW „MUSIMY” ) TERAZ ZAAKCEPTOWAĆ FAKT, ŻE TO PROGRAM W KTÓRYM SŁOWA SĄ WAŻNIEJSZE NIŻ DUCHOWOŚĆ. 

A WIECIE CO JEST NAJLEPSZE? ZASTANAWIAM SIĘ CO ZNOWU „ZDROWIEJĄCY” NA „NOWYM-LEPSZYM” PROGRAMIE ALKOHOLICY WYMYŚLĄ ZA KILKA LAT?

BILL W. I DOKTOR BOB ŁAPIĄ SIĘ ZA GŁOWY WIDZĄC JAK ALKOHOLICY SAMI KOMPLIKUJĄ, ROBIĄ PODZIAŁY I ŚCIGAJĄ SIĘ MIĘDZY SOBĄ.  DO KOSZA ICH CYTAT „POZOSTAWMY TO W PROSTOCIE”.

JEDNYM SŁOWEM – HAOS.

ANONIMOWY ALKOHOLIK, KTÓRY ZREALIZOWAŁ PROGRAM PO STAREMU.


Komentarz 1

Witam.
Raczej nie mam chęci skomentować, raczej wyjaśnić. Uczestniczyłem w ostatnich warsztatach w Burzeninie na temat dostosowania struktur Wspólnoty oraz tłumaczenia książki Anonimowi Alkoholicy. Członkowie zespołu tłumaczącego tą książkę dokładnie podkreślili że obecne tłumaczenie jest też dobre, że nam służy. Jeżeli pojawi się nowe wydanie to obecne tłumaczenie może też służyć ,można z niego korzystać. Przecież dzięki obecnemu tłumaczeniu i stosowaniu zawartych tam wskazówek tysiące osób zostało uzdrowionych. Myślę że autor powyższego tekstu oraz jego podopieczni też tego doświadczyli.
Pogody Ducha.

Jeśli chcesz skomentować ten artykuł to wejdź na podstronę gdzie artykuł jest powielony i gdzie jest możliwość komentowania.

https://grupakrokowa123.wordpress.com/2018/02/06/sponsor-poszukiwany-na-nowym-programie/