Tolerancja

Mitingi

Piątek godzina 19.00 (ostatni otwarty) Wrocław, Plac Świętego Macieja 5, Siedziba AA Dolny Śląsk, piętro I

mapka google
Google Street View

Grupa

Grupa AA Tolerancja powstała dzięki inicjatywie Roberta F. z Wrocławia 01.08.2014r. Głównym celem grupy jest niesienie posłania w różny sposób między innymi w każdy ostatni piątek miesiąca odbywa się spikerka w temacie danego kroku w miesiącu. Grupa pracuje na programie oraz według 4 tradycji a innowacyjnie wprowadziliśmy od początku rundkę trzeźwościową, która polega na krótkim podsumowaniu tygodnia w temacie co zrobiłem dla swojej trzeźwości.

Głównie ludzie mówią o pracy na programie 12 kroków ze sponsorem i z podopiecznymi nowicjusze często o terapii i pomocy AA i uczestnictwu w innych mityngach. Grupa ma służby, nawet witającego, a ostatnio zrodził się pomysł niesienia posłania AA do ludzi z schroniska Brata Alberta zawiązał się zespół kilku ludzi z Tolerancji i przyjaciół którzy tam pojadą za tydzień.

Grupę tworzy dobry trzon ludzi z doświadczeniem,ale jest też dużo młodych wilków ludzi którzy trzeźwieją na programie ze sponsorem i dają po sobie świadectwo zmian na lepszych. Przychodzą również nowicjusze część z nich zostaje. W programie AA jest dużo napisane przez Billa o tolerancji i dlatego chcemy realizować program żeby w nas nastąpiły zmiany i żebyśmy mieli w sobie tolerancje.

Wszelkie informacje na temat wydarzeń na tej grupie znajdziesz w kalendarzu regionu.

Tak wygląda nasza salka

IMG_1570 IMG_1568

IMG_1571

Wszystkie informacje na tej stronie mamy od Roberta – dzięki wielkie!!!

2 uwagi do wpisu “Tolerancja

  1. Robert Falko

    18.12.2015 Spiker Czarek z Grupy Rubikon były rzecznik Intergrupy podzieli się doświadczeniem w 12 kroku na grupie Tolerancja piątek godz 19 00 zapraszamy

    Polubienie

  2. Robert F.

    Mityng spikerski (otwarty) Meszuge 30.10.2015 piątek godz.19 00 pl.Św.Macieja 5 Wrocław Grupa Tolerancja zaprasza temat 10 krok pozdrawuam Robert Falko

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s